Szkoła języków obcych Dąbrowa Górnicza

Szkoła Języków Obcych Dąbrowa Górnicza

Napisz czego potrzebujesz:

Masz dość nierozumienia gdy inni zaczynają rozmawiać w innym języku? Zbliża ci się matura, na której musisz zdobyć bardzo wysoki wynik? Twoja przyszłość zawodowa zależy od posługiwania się językiem obcym? A może po prostu chciałbyś poznać inny język niż twój rodzimy? Jeśli chociaż jedno z tych pytań dotyczy ciebie, świetnie trafiłeś! Szkoła Języków Obcych Dąbrowa Górnicza jest dedykowana właśnie tobie.

Szkoła Języków Obcych w Dąbrowie Górniczej prowadzi zajęcia z różnych języków z czego głównymi jest angielski, niemiecki, francuski i włoski. Jednakże dla chętnych można zorganizować także inne języki obce. Jeśli jesteś dopiero początkującym, nie masz co się martwić. Lekcje możemy zacząć zarówno od zera i stopniowo wspinać się na wyższy szczebel lub kontynuować od momentu, w którym zaczynają się kłopoty z porozumiewaniem. Przy obopólnym zaangażowaniu po skończonym kursie na pewno będziesz znać język obcy w lepszym stopniu niż gdy po raz pierwszy do nas przyszedłeś. W kwestii liczby uczniów na zajęciach wszystko zależy od ich preferencji i chęci. Nasza szkoła językowa prowadzi korepetycje z języków obcym w trybie indywidualnym oraz grupowym.

W razie potrzeby zdobycia specjalistycznej wiedzy proponujemy zapoznanie się z ofertą naszej Szkoły Języków Obcych w Dąbrowie Górniczej. Znaleźć w niej można kursy biznesowe, dedykowane ludziom wiążącym swoje życie z finansami, jak również maturalne, gdzie każdy uczeń zostanie przygotowany do egzaminu dojrzałości pod każdym względem. Ponadto nie patrzymy na wiek uczniów. Swoje lekcje przystosowujemy do wieku studentów biorąc pod uwagę zarówno odpowiednio słownictwo jak i tępo nauki. Dla przykładu, z dorosłymi urządzamy pogawędki o ochronie środowiska, których z dziećmi nie dałoby się wykonać.

Szkoła Języków Obcych w Dąbrowie Górniczej jest najlepszym wyborem dla ludzi pragnących uzyskać najwyższą jakość nauki za dogodną cenę. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowany zespół znający się na swojej robocie. Znajdują się wśród nich native speakerzy, tak bardzo pożądani w dzisiejszych czasach, jak i osoby z wykształceniem filologicznym różnych języków obcych poświadczonym różnymi certyfikatami. Nauczenie się języka obcego w takim gronie nauczyciele jest łatwiejsze niż można by się tego spodziewać.

Najwyższa jakość nauki języka!

Tradycyjny system nauki języków obcych polega na czteroczęściowym podziale. Słuchanie, mówienie, pisanie i czytanie. Jest to często stosowane szczególnie w szkołach. Niestety bardzo często jedna część jest ignorowana na rzecz drugiej. W taki sposób uczeń tylko traci. My, jako Szkoła Językowa w Dąbrowie Górniczej pod uwagę bierzemy każdy z aspektów i w równym stopniu skupiamy się na ich równomiernym polepszaniu. W taki sposób, uczeń kończąc zajęcia potrafi posługiwać się językiem obcym w mowie i piśmie. Co ważniejsze dużo rozmawiamy. Przy nauce nowego języka ludzie często milczą, aby nie wyjść na głupich, że nie potrafią się poprawnie wysłowić. W ten sposób powstaje bariera, którą później trudno jest pokonać. Nasza szkoła od początku komunikuje się z uczniami poprzez rozmowy i daje im pewność siebie, że nie ważne czy robią błędy, ważne jest, aby po prostu mówili.

Szkoła Języków Obcych w Dąbrowie Górniczej jest najlepszym wyborem dla ludzi pragnących rozszerzać swój zakres zdolności językowych. Oprócz szerokiego wyboru wśród języków, oferujemy także różne tryby nauki. Ponadto dla nas ważny jest uczeń i to, żeby wyszedł z naszych zajęć z wiedzą, z której nie boi się korzystać. Chcesz być mistrzem języków obcych? Wybierz nas! Na pewno się nie zawiedziesz!

200
Top Expert
860
sastified clients
1459
Highest Rankings
Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy.
Tom Peters
Cel jest niczym betonowy fundament, który koniecznie należy położyć, zanim zbudujemy dom.
Lisa Mc Innes-Smith
Być biznesmenem to nie zawód. To postawa. Indywidualność.
Emre Yilmaz
O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są klienci a nie produkty
Firma Siemens
Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.
Gucci