Biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza

Biuro rachunkowe w Dąbrowie Górniczej

Napisz czego potrzebujesz:

Jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy specjalistów, to zgłoś się do naszego biura rachunkowego w Dąbrowie Górniczej! Oferujemy szereg usług związanych z księgowością, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta. Obsługujemy zarówno małe, jak i większe przedsiębiorstwa bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Dla nas liczy się przede wszystkim profesjonalizm i terminowość, dlatego możesz mieć pewność, że oddając dokumenty w nasze ręce, wszystko będzie pod kontrolą i nic nie umknie naszej uwadze. Biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza to gwarancja najwyższej jakości usług, dzięki którym nie będziesz musiał martwić się o faktury czy składanie dokumentów do odpowiednich instytucji. To prawdziwa wygoda, która pozwoli Ci zająć się własną firmą i ważnymi dla Ciebie kwestiami.

Nasze biuro rachunkowe to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Tworzy je doświadczony i zgrany zespół, który pracuje z zaangażowaniem, abyś Ty mógł oddać się swoim obowiązkom jako właściciel firmy. Radzimy sobie z każdym problemem księgowym, w tym także doradzamy w trudnych czy niejasnych sytuacjach. Nasze biuro rachunkowe oferuje m.in. odbiór wszelkich dokumentów z siedziby firmy, prowadzenie księgi handlowej, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtu czy karty podatkowej. Ponadto zajmujemy się także sporządzeniem list płac dla pracowników, wyliczaniem comiesięcznych składek, sporządzamy zestawienia na koniec roku czy deklaracje.

Możemy także pomóc w rejestracji firmy czy przy innych sprawach związanych z działalnością gospodarczą. Podejmujemy się także zadań nietypowych, wszystko wedle życzeń klienta. W siedzibie naszego biura przechowywane są wszystkie firmowe dokumenty – chyba że klient życzy sobie, aby były one zlokalizowane w siedzibie jego firmy. W razie sporów czy innych problemów z urzędami przedstawiciel naszego biura będzie także reprezentował firmę i zadba o wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Wybór właściwego biura rachunkowego nie jest prosty, jednak dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej nie powinno stanowić to problemu. Nasze biuro rachunkowe zapewnia wszelkie usługi księgowe i to na najwyższym poziomie. Jeśli masz już firmę lub dopiero planujesz jej założenie, napisz lub zadzwoń do nas!

Razem możemy więcej!

Opowiemy Ci, jak będzie wyglądała współpraca i czego możesz się spodziewać z naszej strony. W tym samym czasie to Ty będziesz mógł poinformować nas, czego oczekujesz i w czym możemy ci pomóc. Nasza wiarygodność i rzetelność to nasza chluba, dlatego z dumą przyjmujemy wszelkie słowa uznania i zadowolenia ze strony naszych obecnych klientów. W tym samym czasie z radością przyjmiemy klientów nowych, którymi zajmiemy się z takim samym zaangażowaniem. Bez względu na to, czy prowadzisz jednoosobową działalność czy dużą firmę, nasze biuro rachunkowe wesprze Cię w sprawach księgowych. Każdego klienta traktujemy tak samo, a nasi pracownicy są w gotowości w każdej chwili odpowiedzieć na pytania czy dostarczyć niezbędnych informacji. Nasze biuro rachunkowe cieszy się uznaniem, a nasz zespół stale zdobywa nową wiedzę, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów.

3254
Zadowolonych klientów
5778
Wypitych kaw
3698
Zrealizowanych spraw
Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy.
Tom Peters
Cel jest niczym betonowy fundament, który koniecznie należy położyć, zanim zbudujemy dom.
Lisa Mc Innes-Smith
Być biznesmenem to nie zawód. To postawa. Indywidualność.
Emre Yilmaz
O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są klienci a nie produkty
Firma Siemens
Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.
Gucci